Træningstider for FodboldUngdom

Nedenunder finder du træningstider for afdelingen. Har du spørgsmål til træningstiderne eller til trænerne er du velkommen til at kontakte dem. Har du brug for hjælp fra et udvalgsmedlem kan du finde yderligere oplysninger om udvalgsmedlemmerne for afdelingen HER.

Forår 2019 - Udendørs

Holdnavn Årgang Træningsdag Træningstid Træner / Instruktør Kontakt Bane Note
Fodbold og leg

2014-2016

Torsdag

16-16.30

Susanne Lund Nielsen

susse1012@gmail.com

25214558

Stadion, Guderup
U6

2013

Tirsdag og torsdag

17-18.00

Michael Seehagen

Heidi Jørgensen

michael_seehagen@hotmail.com

Stadion, Guderup
U7

2012

Torsdag

17-18.00

Kent Iskov

Visar Rusta

iskov_kent@hotmail.dk

vis_ari@live.dk

Stadion, Guderup
U8

2011

Mandag og torsdag

16.30-17.30

Marc Westergaard

Marc.westergaard@hotmail.com

Stadion, Guderup
U9 Piger

2010 og 2011

Mandag og torsdag

16.30-17.30

Susanne Lund Nielsen

Brita Skovmand

susse1012@gmail.com

25214558

brita_skovmand@hotmail.com

Stadion, Guderup
U9

2010

Mandag og onsdag

17--18.00

Kim Hjort-Pedersen

kahape@hotmail.com

61224436

Stadion, Guderup
U10

2009

Tirsdag

16-17.15

Kim Dyg Koch

Rene Dyg

dyg.koch@gmail.com

28742138

Stadion, Gudeurp
U11 Piger

2008

Mandag og onsdag

16.45-18.00

Morten Pedersen

Thomas Behrmann

mpmorten37@gmail.com

30213671

behrmann1977@gmail.com

30504030

Stadion, Guderup
U11 og U12

2007 og 2008

Mandag og onsdag

18-19.00

Martin Good

grd.good@gmail.com

40719515

Stadion, Guderup
U13

2006

Tirsdag og torsdag

16.30-18.00

Jørn Jensen

bubber1966@gmail.com

40867412

Stadion, Guderup
U14 Piger

2005 og 2006

Mandag

16-17.30

John Zimmer

Lisbeth Bager

johnz.guderup@gmail.com

51221912

bagerlisbeth@gmail.com

26153954

Stadion, Guderup
U15

2004, 2005

Mandag og onsdag

17.30-19.00

Stadion, Guderup
U16

2003

Mandag og onsdag

18.15-19.45

Augustenborg