Træningstider for FodboldUngdom

Nedenunder finder du træningstider for afdelingen. Har du spørgsmål til træningstiderne eller til trænerne er du velkommen til at kontakte dem. Har du brug for hjælp fra et udvalgsmedlem kan du finde yderligere oplysninger om udvalgsmedlemmerne for afdelingen HER.

Maj-Juni 2020

Holdnavn Årgang Træningsdag Træningstid Træner / Instruktør Kontakt Bane Note
Fodbold og leg, mix

2014-2016

Mandag

16.15-17.00

Brian Kock

brian89@live.dk

Stadion Guderup
U7, mix

2013

Torsdag

16.30-17.30

Michael Seehagen

Heidi Jørgensen

michael_seehagen@hotmail.com

bmwheidimusen@hotmail.com

Stadion, Guderup
U8-9, Drenge

2011-2012

Torsdag

17.15-18.30

Marc H. Westergaard

Kampfordeler-eui@hotmail.com

21341860

Stadion Guderup
U10, Drenge

2010

Tirsdag

17.30-19.00

Kim Hjort-Pedersen

kahape@hotmail.com

31601899

Stadion Gudeurp
U11 mix

2009

Tirsdag

16.30-18.00

Kim Dyg Koch

dyg.koch@gmail.com

28742138

Stadion Guderup
U12, Piger

2008

Onsdag

17-18.30

Morten Pedersen

Thomas Behrmann

Victor Pedersen

mpmorten37@gmail.com

30213671

behrmann1977@gmail.com

30504030

Stadion Guderup
U12 Drenge

2008

Tirsdag

16.30-18.00

Martin Good

grd.good@gmail.com

40719515

Stadion Guderup
U14 og U15, Drenge

2005-2007

Onsdag

17.30-19.00

Oscar Brodersen

Jacob Iskov

oscarbrodersen@gmail.com

2256 0150

Stadion Guderup
U15, Piger

2005 og 2006

Mandag

17.30-19.00

Jesper Iversen

Christian Krath

Jeff Mason

jesperelstrup10@gmail.com

christian6430@gmail.com

Stadion Guderup
U16 og U17, Drenge

2003 og 2004

Onsdag

17.30-19.00

David Zongwe

Grace Sibomana

david.zongwe@outlook.dk; gracewilly669@yahoo.com

Stadion Guderup