Kontakoplysninger for FodboldUngdom

Nedenunder finder du kontakoplysninger for afdelingen. Har du brug for hjælp fra et udvalgsmedlem kan du finde yderligere oplysninger om udvalgsmedlemmerne for afdelingen HER.

Kontakoplysninger

Holdnavn Træner / Instruktør Kontakt
Fodbold og leg, mix

Pernille Staugaard

p.staugaard@icloud.com

2087 4067

U7+U8, mix

Michael Seehagen

Heidi Jørgensen

michael_seehagen@hotmail.com

bmwheidimusen@hotmail.com

U9+U10, drenge

David Hildebrandt

Torben Frederiksen

hildefar@hotmail.com

2097 8206

tvfrederiksen@hotmail.com

U11, drenge

Kim Hjort-Pedersen

kahape@hotmail.com

31601899

U10+U11 piger

Anders Frederiksen

elstrup5@gmail.com

2476 8990

U12-U13, drenge

Martin Good

Jan Ganderup

grd.good@gmail.com

40719515

gande.r@hotmail.com

3027 2304

U13 piger

Morten Pedersen

Thomas Behrmann

Victor Pedersen

mpmorten37@gmail.com

30213671

behrmann1977@gmail.com

30504030

U14-U16 drenge

Oscar Brodersen

Jacob Iskov

oscarbrodersen@gmail.com

2256 0150

fam.iskov@stofanet.dk

3049 8834

Damer

David Zongwe

Grace Sibomana

david.zongwe@outlook.dk

4216 7824

gracewilly669@yahoo.com

7145 1519