Kontakoplysninger for FodboldUngdom

Nedenunder finder du kontakoplysninger for afdelingen. Har du brug for hjælp fra et udvalgsmedlem kan du finde yderligere oplysninger om udvalgsmedlemmerne for afdelingen HER.

Kontakoplysninger

Holdnavn Træner / Instruktør Kontakt
Fodbold og leg Mix
U7 Mix

Michael Seehagen

Heidi Jørgensen

michael_seehagen@hotmail.com

bmwheidimusen@hotmail.com

U8 Mix

Kent Iskov

Visar Rusta

iskov_kent@hotmail.dk

29708017

vis_ari@live.dk

2217 2795

U9 Drenge

Marc Westergaard

Marc.westergaard@hotmail.com

21341860

U10 Drenge

Kim Hjort-Pedersen

Louis Ogbe

kahape@hotmail.com

31601899

thenagen@hotmail.com

U10 Piger

Brita Skovmand

Brita_skovmand@hotmail.com

60197126

U11 Mix

Kim Dyg Koch

René Dyg

dyg.koch@gmail.com

28742138

U12 Piger

Morten Pedersen

Thomas Behrmann

Victor Pedersen

mpmorten37@gmail.com

30213671

behrmann1977@gmail.com

30504030

U12 og U13 drenge

Martin Good og

grd.good@gmail.com

40719515

U14 Drenge

Jørn Jensen

bubber1966@gmail.com

40867412

U15 Piger

John Zimmer

Lisbeth Bager

johnz.guderup@gmail.com

51221912

bagerlisbeth@gmail.com

26153954

U15 og U16 Drenge