Kontakoplysninger for FodboldUngdom

Nedenunder finder du kontakoplysninger for afdelingen. Har du brug for hjælp fra et udvalgsmedlem kan du finde yderligere oplysninger om udvalgsmedlemmerne for afdelingen HER.

Kontakoplysninger

Holdnavn Træner / Instruktør Kontakt
Fodbold og leg, mix

Brian Kock

brian89@live.dk

U7, mix

Michael Seehagen

Heidi Jørgensen

michael_seehagen@hotmail.com

bmwheidimusen@hotmail.com

U8, mix

Kent Iskov

Visar Rusta

iskov_kent@hotmail.dk

29708017

vis_ari@live.dk

2217 2795

U9, Drenge

Marc Westergaard

Marc.westergaard@hotmail.com

21341860

Simon Gram Meier

U10, Drenge

Kim Hjort-Pedersen

Louis Ogbe

kahape@hotmail.com

31601899

thenagen@hotmail.com

U11 mix

Kim Dyg Koch

René Dyg

dyg.koch@gmail.com

28742138

U12, Piger

Morten Pedersen

Thomas Behrmann

Victor Pedersen

mpmorten37@gmail.com

30213671

behrmann1977@gmail.com

30504030

U12 og U13, Drenge

Martin Good

Amalie Krath

grd.good@gmail.com

40719515

U14 og U15, Drenge

Jørn Jensen

bubber1966@gmail.com

40867412

U15, Piger

Jesper Iversen

Christian Krath

Jeff Mason

jesperelstrup10@gmail.com

christian6430@gmail.com

U16 og U17, Drenge

David Zongwe

Grace

david.zongwe@outlook.dk; gracewilly669@yahoo.com